Ротація в структурі: начальників поліції Калуша, Коломиї та Франківська поміняли місцями

Коломийський відділ очолив Василь Маківничук із Калуша, натомість Остап Білейчук з Коломиї став начальником Івано-Франківського відділу поліції.

Начальник Коломийського відділку Остап Білейчук відтепер очолює Івано-Франківський відділ поліції. Натомість Івано-Франківський керівник Іван Газукін став очільником Калуського відділу, а начальник з Калуша Василь Маківничук переведений працювати головним поліцейським Коломийщини, пише НТК.

Василь Маківничук,  дотепер 5 років працював начальником Калуського відділку поліції. Йому 41 рік, уродженець Верховинського району. Служив у війську, з відзнакою закінчив університет внутрішніх справ. Роботу в органах розпочав з оперуповноваженого карного розшуку в Івано-Франківську.

Себе Василь Маківничук вважає об’єктивним керівником, каже спочатку аналізує ситуацію, а потім вже питає з підлеглих. Наразі, більше кадрових змін у коломийському відділку не планується, всі залишаються на своїх посадах, начальник каже, робота тут добре налагоджена.

Зараз, у відділі працюють згідно з карантинними вимогами. Він обговорює питання із заступниками, ті – передають завдання колективові. Основне завдання – це посилений контроль за дотриманням  обмежень, які запроваджені Кабміном з 6 квітня.

Вже має новий керівник і чим похвалитися – працівники Коломийського відділу поліції впродовж години розшукали та затримали двох зловмисників, 1994 та 1991 років народжень, які викрали автівку.

До теми: У Франківську поліція виявила у двох водіїв підроблені документи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!