Розбій, зберігання зброї та вирощування конопель: калушанин сяде за ґрати майже на 4 роки

 • Суд позбавив волі юнака за скоєний розбій, зберігання вогнепальної зброї та вирощування конопель.

  Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення 24-річного чоловіка, який вчинив напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, зберігав вогнепальну зброю та бойові припаси без передбаченого законом дозволу. Також він незаконно посіяв і вирощував коноплі у кількості десяти рослин, пише “Галицький кореспондент“.

  Обвинувачений у суді визнав свою вину у вчинені кримінальних правопорушень, які йому інкримінуються. Зазначив, що потерпілому завдану шкоду відшкодував в повному обсязі.

  “За вчинене розкаюється, просив суворо не карати, обіцяє, що в подальшому правопорушення не вчинятиме. При призначенні покарання суд врахував, що на момент вчинення вище описаних кримінальних правопорушень обвинувачений уже мав судимість відповідно до вироку Калуського міськрайонного суду за ч. 2 ст. 186 КК України. Водночас юнак на шлях виправлення не став, натомість скоїв нові умисні кримінальні правопорушення”, – йдеться в дописі.

  Суд вирішив призначити обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки 9 місяців та зарахував йому у строк покарання, строк його попереднього ув’язнення.

 • Читайте також: Ухилився від призову: франківця засудили на рік за ґратами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!