Розбудовував Канни, Ніццу та Париж: як “Француз” з Верховини нищить ворога на Запоріжжі

 • Ярослав Маценько з Верховини на псевдо «Француз» здобув нову для себе спеціальність мінометника. Він у складі свого підрозділу чітко і успішно виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку фронту.

  А лише декілька місяців тому Ярослав розбудовував Канни, Ніццу та Париж, працюючи упродовж дев’яти років у престижній французькій будівельній компанії, пише «Галицький кореспондент»  з посиланням на журналіста Романа Клима.

  Із початком широкомасштабної війни «Француз» одразу вирішив повертатися до України, аби долучитися до її захисту від агресора. І яким було його здивування, коли тут, на передовій, він зустрів своїх земляків, із котрими декілька років тому познайомився у Парижі. Відтак, цей дружній мінометний розрахунок є ефективним колективом воїнів та однодумців. Вони вмотивовані, швидко навчаються усім тонкощам військової справи і мають чудові результати як для розрахунку з таким бойовим досвідом. Вони можуть несподівано з’явитись там, де їх не чекає супротивник.

  «Француз» та його друзі навчились швидко працювати у бойових умовах. Їх головне завдання – якомога швидше та непомітніше дістатись на вогневу позицію, зорієнтувати міномет, пристріляти його та накрити противника вогнем. Хлопці ефективно коригують свій вогонь і не витрачають боєприпаси просто так.

  Мобільність – їх коник. Вони працюють швидко і злагоджено. Ворог навіть не встигає оговтатись та дати вогонь у відповідь. У кожного чітка мотивація і остаточна мета – розгромити загарбника, визволити окуповані ним території та здобути довгоочікувану Перемогу.

  А ще Ярослав Маценько, окрім професійних будівельних, володіє кулінарними здібностями. Верховинець готує нашим Героям-землякам смачні страви. От, приміром, нещодавно Ярослав зліпив і зварив побратимам 240 вареників.

  До теми: Бійці коломийської “десятки” показали, як знищують танки окупантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!