Розбираємося в основних видах шльопанців: слайди та в’єтнамки

 • Шльопанці – відмінний вибір для повсякденного носіння в теплу пору року, оскільки це легке взуття, яке можна одягнути та зняти за лічені секунди. Порівняння слайдів і в’єтнамок як двох найбільш відомих типів шльопанців на перший погляд може здатися суперечкою між двома схожими варіантами, але є кілька ключових відмінностей, які слід враховувати.

  Обидві моделі забезпечують довговічність та стабільність носіння, особливо якщо вони виготовлені з високоякісних матеріалів. В інтернет-магазині «Міратон» ви можете знайти їх у різних виконаннях, у тому числі шльопанці на високій платформі, підборах або на плоскій підошві, а також у різних колірних рішеннях.

  Різниця між слайдами та в’єтнамками помітна, коли справа стосується стилю: перші досить часто зустрічаються навіть на подіумах та червоних килимових доріжках, тоді як другі мають репутацію більш повсякденного взуття. Хтось навіть вважає, що вони трохи застаріли у наші дні. Є ще багато цікавого про відмінності цих двох типів літнього взуття, тому давайте заглибимося в деталі, щоб визначити, який тип підійде саме вам.

  Слайди і в’єтнамки – це одне й те саме?

  Обидва типи шльопанців ідеально підходять для тих моментів, коли вам потрібно швидко одягнути взуття, щоб захистити ноги. Вони доречні для повсякденної обстановки, коли вам просто потрібно швидко зібрати образ, наприклад, для пляжного дня або походу в спортзал. Обидві моделі можуть мати різні дизайни в залежності від товщини ремінців і підошви.

  Хоча вони мають спільні риси, їх відмінності відіграють величезну роль, допомагаючи вам знайти найкращий вибір для вашого способу життя.

  У чому різниця між слайдами та в’єтнамками?

  Наше обговорення відмінностей між слайдами та в’єтнамками почнемо з кількох подробиць.

  Що таке слайди?

  Це різновид взуття, що відрізняється широким ремінцем, що проходить через верхню частину стопи. Хоча деякі форми слайдів існували протягом століть, вони стали відомі у 1970-х роках як рішення, щоб надати футболістам простий спосіб захистити свої ноги у роздягальнях.

  Потім слайди вийшли за межі такого використання і в деяких відношеннях стали справжнім модним трендом. Навіть провідні дизайнери, такі як Gucci, Marc Jacobs, Dolce & Gabbana та інші, пропонують слайди як затишний та естетичний варіант взуття.

  Що таке в’єтнамки?

  Хоча в’єтнамки також є давнім винаходом, ця версія була популяризована в 1950-х роках. Вони відомі своїм Y-подібним ремінцем, завдяки якому великий палець ноги відокремлений від решти пальців.

  За рахунок вузьких ремінців, що покривають лише невелику частину стопи, нозі потрібно більше зусиль, щоб утримати взуття на місці, що може спричинити напругу.

  Слайди VS в’єтнамки: що вибрати?

  Хоча обидва типи взуття можуть стати цікавим варіантом для повсякденного носіння, суперечка про вибір оптимальної пари зводиться до кількох ключових факторів.

  1. Комфорт

  На перший погляд, обидві моделі забезпечують хороший рівень зручності, типовий для сандаль. Однак різниця між ними помітна з погляду тривалого комфорту:

  • В’єтнамкам зазвичай не вистачає належної підтримки через тонку підошву, що може призвести до дискомфорту, тому краще носити їх лише тоді, коли ви не плануєте багато ходити.
  • Слайди мають быльш жорстку підошву, що забезпечує стійкішу ходьбу. Це робить їх ідеальними для більш тривалого використання, наприклад для поїздки на пляж на цілий день або прогулянки містом.
  • Крім того, Y-подібна перемичка може викликати тертя між пальцями, тоді як одна широка планка, розташована впоперек верхньої частини стопи, дозволяє рівномірно розподіляти тиск і забезпечує більший діапазон рухів пальців ніг.

  2. Стиль

  Порівняння двох типів взуття нічого не означає, якщо не поглянути на стилістичний потенціал кожного:

  • В’єтнамкам зазвичай бракує варіативності через тонкий ремінець, який знижує можливість використання екстравагантного декору. Крім фізичних якостей, вони також мають репутацію повсякденного взуття, що може обмежувати вас з точки зору складання луку.
  • Навпаки, перемичку, присутню на слайдах, можна легко прикрасити логотипами або візерунками, а деякі навіть оснащені ремінцями, що регулюються, які за необхідності можна підтягувати або послаблювати.

  3. Довговічність

  Термін служби обох видів шльопанців може змінюватись в залежності від марки та якості взуття. Ви можете вибрати зносостійкий поліуретан або вишукану шкіру в обох моделях. Шукайте міцну основу, товсту підошву та надійні ремінці, які не порвуться за перших ознак натягу.

  Підсумовуючи, можна зробити висновок, що надання переваги тій чи іншій моделі шльопанців зводиться до ваших особистих уподобань та типу активностей, що ви запланували. Обирайте слайди чи в’єтнамки і насолоджуйтесь їх легкістю та зручністю.

   

   

   

   

  Реклама

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!