Розголошення держтаємниці: на Прикарпатті СБУ викрила заступника командира арсеналу

На Івано-Франківщині СБУ викрила заступника командира арсеналу озброєння на розголошенні держтаємниці.

Економічна контррозвідка Служби безпеки України під час захисту об’єктів критичної інфраструктури в оборонній сфері викрила заступника командира однієї з військових частин, дислокованих в Івано-Франківській області, який залучив до робіт з обладнання охоронного периметру режимного об’єкту підрядників без допуску до державної таємниці.

За даними слідства, представники чотирьох комерційних структур займалися облаштуванням системи протипожежного оповіщення і встановленням камер відеофіксації на території військового арсеналу. При цьому підрядники не мали спеціальних дозволів на проведення відповідних робіт.

Також слідчі СБУ встановили, що проектанти розробили і зберігали документацію з оснащення охоронного периметру та споруд військової частини в приміщеннях без забезпечення режиму таємності.

У межах кримінального провадження за ч. 1. ст. 422 Кримінального кодексу України співробітники спецслужби вилучили таємні документи.

Наразі військовослужбовцю повідомлено про підозру у розголошенні відомостей військового характеру, що становлять держтаємницю. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

До теми: СБУ затримала франківця, який агітував людей до повалення влади в Україні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!