Розробники заявили про припинення роботи над українською соціальною мережею Ukrainians 

  • Співзасновниця проекту Ukrainians Олександра Струмчинська повідомила про припинення розробки соцмережі.

    «Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – написала вона у Facebook.

    За словами Струмчинської, керівництво компанії розробників, які є й співзасновниками мережі, відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти у роботі над соцмережею.

    «Досягнуто було багато – і це насправді наш спільний успіх. Дякую Вам. Не помиляються лише ті, хто нічого не роблять», – також зазначила Олександра Струмчинська.

  • Нагадаємо, українська соціальна мережа Ukrainians почала працювати в тестовому режимі в червні цього року.  Протягом перших 5 днів роботи у тестовому режимі, в ній зареєструвалися більше 100 тисяч користувачів. Співзасновниця проекту Олександра Струмчинська раніше в інтерв’ю для MediaSapiens поділилася планами про повноцінний запуск Ukrainians цієї осені та залучення п’яти мільйонів користувачів до кінця року. Втім, схоже що плани канадського акселератора Startup Soft, який підтримав проект на початку, змінилися.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!