До розвитку ОТГ Прикарпаття залучать франківських студентів

 • Сьогодні, 15 травня, в Івано-Франківську анонсували старт проекту “Нове обличчя громад Прикарпаття очима молоді ВНЗ”.

  В рамках цієї програми Івано-Франківський центр розвитку місцевого самоврядування співпрацюватиме з Університетом Короля Данила. Керівництво цих установ підписало меморандум про співпрацю.

  Студенти цього вишу – зокрема, з факультету архітектури, будівництва та дизайну – зможуть допомогти громадам у втіленні нових ідей у життя, і при цьому отримати досвід роботи в реальних умовах. Мова йде про школи, лікарні, ЦНАПи та інші об’єкти, які можна осучаснити і які зможуть отримати нове життя.

  “Ми розширюємо горизонти співпраці з університетами Івано-Франківська. Сьогодні ми налагоджуємо співпрацю з Університетом Короля Данила. Поєднання практики, науки і молодої енергії дасть нам нову якість результатів. Переконаний, що це буде взаємовигідна співпраця”, – розповів Руслан Панасюк, директор ЦРМС.

  Михайло Косьмій, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну УКД, зазначив, що підписання меморандум стало доказом важливості реалізації об’єктів на практиці. За його словами, нові громади стануть майбутнім України, і до їх розвитку однозначно треба залучати молодих фахівців.

 • Нагадаємо, Керівників прикарпатських ОТГ вчили стратегічно розвивати території

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!