Руслан Марцінків доручив ретельніше прибирати маленькі вулиці

Міський голова Руслан Марцінків знову перевіряв стан міста під час традиційної перевірки “Чорна п’ятниця”

Цього разу мер і посадовці звернули увагу на вулиці Коновальця, Матейки,  Чорновола. Значну увагу зосередили на бічні вулички та двори, а також обговорили плани робіт на цей рік.

«Ми заходимо на багато об’єктів, які зараз в роботі, але на жаль через різні обставини не вдалося їх ще завершити. Серед них, скажімо, двір на вулиці Сахарова, 30. Цього року ремонт тут завершимо.  Також плануємо розпочати ремонти дворів навпроти Коновальця 93, 95», – розповів міський голова Руслан Марцінків.

Також він зауважив, що цьогоріч відремонтують вулицю Озаркевича.

«Там прокладені вже мережі  і в цьому році, ця вулиця мала б бути вже завершена обов’язково, тому що – це одна із найгірших вулиць Івано-Франківська», – зізнався Марцінків.

Також відвідали озеро на вулиці Сахарова. Тут вандали знищили електроопори, тож найперше треба відновити освітлення. Загалом, очільник міста залишився задоволений чистотою, щоправда радив комунальникам активніше працювати на маленьких вуличках та у дворах.

Також інспектори завітали й до дитячого садочка №11 «Пізнайко». Там замінили вікна в рамках програми НЕФКО.

«Буквально два тижні тому, у нашому закладі поміняли 49 вікон. Тепер чекаємо потепління, щоб розпочали утепляти приміщення та фасад», – , якщо потепліє то програма НЕФКО обіцяє виконати утеплення повністю приміщення, зроблять фасад», – зазначила Наталя Сливка, вихователь-методист ДНЗ «Пізнайко».

«Мушу зізнатися, що період новорічно-різдвяних свят – завжди відзначався інтенсивнішим забрудненням міста. Але цього року, ситуація значно краща: дороги прибрані, чисті і немає накопичення якихось побутових відходів, тому це – позитив»,  –  резюмував міський голова Руслан Марцінків.

Читайте також: “Врахували звернення активістів”: з центру Франківська забрали овець

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!