Руслан МАРЦІНКІВ: «Моя команда послідовно працює над тим, щоб жити в нашому місті було зручно та затишно»

 • Уже шостий рік в Івано-Франківську успішно втілюється в життя стратегія впорядкування міста. Незважаючи на дефіцит коштів через велику кількість дворів, міжбудинкових проїздів, вулиць, які десятиліттями потребують ремонту, та фінансові втрати від пандемії коронавірусу, ремонтні роботи нині ведуться на багатьох об’єктах у різних частинах міста.

  Особливу увагу міська влада звертає на ремонт дворів, адже саме з охайного під’їзду і двору починається комфортне місто для кожного франківця. Цими днями у розпалі благоустрій кількох великих дворів, ремонт яких розпочато ще торік. Так, на вул. Парковій, 18 після заміни каналізаційної мережі взялися мостити плиткою понад 1500 кв. м дорожнього покриття і понад 1000 кв. м пішохідних доріжок. Проєктом передбачене також встановлення по десятку лавок і сміттєвих урн. А наступного року розпочнеться ремонт у сусідньому дворі на вул. Парковій, 18А.

  На фінішну пряму вийшов благоустрій двору на вул. Симоненка, 13, де зовсім мало залишилось до завершення капремонту. Тут вимощують понад 1500 кв. м території. Роботи тривають над пішохідними доріжками та проїзною частиною дороги до двору. І поряд, у дворі на вул. Симоненка, 9-13, також невдовзі розпочнеться ремонт.

  Ремонтують двір і на вул. Манюха, 2 та за багатьма іншими адресами, а на вул. Сорохтея, 26, 28Б, 30 і 32 минулої неділі уже відбулося свято двору — там недавно завершили впорядкування.

  «Тішуся, що благоустрій міста продовжуємо, адже поставили перед собою завдання завершити ремонти у тих дворах, де вони вже були розпочаті. Особливо у таких великих дворах, як на вул. Симоненка, 9–11–13. Загалом у нашій міській територіальній громаді сьогодні на стадії завершення — ремонт близько трьох десятків дворів. Крок за кроком двори і прилеглі території в усіх мікрорайонах Франківська змінюються на краще. Певна річ, для проведення таких масштабних робіт, та ще й одночасно, нам не вистачає фінансів, але, попри те, моя команда послідовно працює над тим, щоб жити в нашому місті було зручно та затишно, і це вже не один рік доводить завершеними справами, поступово перетворюючи місто на упорядкований простір», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

  Число впорядкованих дворів в Івано-Франківську наближається до трьохсот.

  Мирослав СТЕФАНЦІВ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!