Руслан МАРЦІНКІВ: «Працюємо над тим, аби відкрити в місті ще більше дошкільних закладів»

 • 1 жовтня в Івано-Франківську прийняв 70 дітей новий дитячий садок — ДНЗ №37 «Джерельце». Цей заклад, розрахований на 200 дітей, спорудила в рахунок пайової участі будівельна компанія «Ярковиця».

  У перший день роботи «Джерельця» для маленьких франківців організували ігри та музичні розваги. Увесь тиждень буде адаптивний, щоби діти та педагоги мали змогу познайомитись і пристосуватися до нових умов. А відтак почне діяти більш насичена навчальна програма, бо в садку мають намір запровадити різноманітні гуртки для всебічного розвитку дітей.

  «Плануємо у садочку зробити гуртки різного спрямування – творчого, спортивного, навчального. Це будуть заняття з образотворчого мистецтва, хореографії, іноземних мов англійської та німецької», поділилася планами в. о. директора ДНЗ №37 «Джерельце» Надія Яцевич. Документи на зарахування дітей у цей заклад приймають до 13 жовтня.

   «Маємо великий попит на дитячі садочки в Івано-Франківську, — зазначив міський голова Руслан Марцінків. — Тому працюємо над тим, аби відкрити у місті ще більше дошкільних закладів. Завдяки порозумінню та співпраці з забудовниками в рамках пайової участі вдалось дуже швидкими темпами збудувати та облаштувати ще один садочок – «Джерельце».

  За шість років головування у місті Руслана Марцінківа це вже восьмий новий дитячий садок. А на велике християнське свято Миколая у Франківську на вул. Хоткевича, 11А планують відкрити дев’ятий — ДНЗ «Подоляночка», розрахований на понад 200 дітей.

  До 1996 року тут функціонував дошкільний заклад Львівської залізниці. Руслан Марцінків та Олександр Сич, будучи народними депутатами України, в 2013 році домоглися передачі цього садка у власність громади Івано-Франківська. Але будівля вже не відповідала сучасним вимогам для дошкільних закладів, тому в ній кілька років тривала реконструкція.

  Мирослав СТЕФАНЦІВ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!