Руслан МАРЦІНКІВ: «Робимо все, залежне від нас, щоб у нашому місті людям жити ставало комфортніше»

 • Упорядкування життєвого простору франківців не припиняється навіть попри дефіцит коштів, епідемію коронавірусу чи спеку. Роботи в ці гарячі липневі дні киплять у різних мікрорайонах міста. Якщо мешканці будинку на вул. Галицькій, 47 із шашликами та музикою днями вже відзначили завершення робіт у своєму дворі, то на території між будинками на вул. Парковій, 18-20 підрядна організація лише взялася за благоустрій і має завершити цей найбільший за обсягом робіт двір до кінця цього року.

  Упевнено просуваються будівельні роботи й на давніше розпочатих об’єктах, зокрема на ділянці дороги, що з’єднала Північний та Південний бульвари. Там уже встановили останню опору для майбутньої тролейбусної лінії, взялися облаштовувати світлофор на перехресті з вул. Тичини і продовжують працювати над тротуарами, велодоріжками та з озелененням. А неподалік, на біговій доріжці на міському озері продовжують стелити нижній шар поліуретанового покриття.

  У той же час недавно розпочалися ремонтні роботи й на інших нових об’єктах. На одному з найважливіших та найінтенсивніших автошляхів Івано-Франківської МТГ – вул. Автоливмашівській – ремонт роблять у межах с. Хриплина з прокладання дощової каналізації завдовжки 350 м вздовж всієї проблемної ділянки. Після цього буде укладено асфальт у два шари. Цю ділянку обрали невипадково, оскільки дорожнє покриття на ній було в чи не найгіршому стані і вже давно потребувало капремонту. Після його завершення на цій вулиці облаштують зупинку громадського транспорту. За сприятливої погоди роботи тут планують завершити за 2-3 місяці.

  Коментуючи хід ремонтних робіт у Хриплині, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що услід за цією ділянкою на вул. Автоливмашівській відновляться роботи за залізничним переїздом.

  Дочекалася нарешті свого ремонту й вул. Виговського. Вже повністю виконано на ній облаштування водопроводу й дощової каналізації. Нинішній етап – встановлення колодязів побутової каналізації. Після завершення цих робіт відразу розпочнеться ремонт дорожнього покриття і тротуарів.

  Роботи тривають і на інших об’єктах міста. На замовлення департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради розпочато ремонт вул. Черемшини, проєкт із капремонту якої цього року став одним із переможців бюджету участі. Тут буде встановлено нове покриття з бруківки на проїзній частині та тротуарі.

  Недавно стартували ремонтні роботи і на вул. Коновальця. Проєктом передбачено реконструкцію тротуару на чималенькому проміжку від вул. Січових Стрільців до вул. Сахарова.

  «Свої зусилля зосереджуємо на впорядкуванні об’єктів у різних мікрорайонах міста і в центральних селах громади. Певна річ, для здійснення таких масштабних робіт, та ще й одночасно, не вистачає фінансів, але попри то робимо все, залежне від нас, щоб у нашому місті людям жити ставало комфортніше. Це поступово, вже не перший рік доводимо завершеними справами», – каже очільник Франківська Руслан Марцінків.

  Стратегія інтенсивного впорядкування життєвого простору франківців, яка охоплює ремонт дворів, вулиць, міжбудинкових проїздів, встановлення дитячих майданчиків і т. ін., в Івано-Франківську успішно впроваджується вже шість останніх років.

  Мирослав СТЕФАНЦІВ

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!