Руслан Марцінків став лідером квітня за кількістю своїх обіцянок

 • Найбільше обіцянок серед мерів обласних центрів Західної України уже другий місяць поспіль дає Руслан Марцінків. Кількість обіцянок, які дав мер Івано-Франківська складає – 6.

  Руслан Марцінків обіцяв, зокрема, що буде встановлено два декоративні годинники на Вічовому Майдані та на вулиці Шевченка. До кінця року, за словами Марцінківа, має бути видана книга “Івано-Франківськ – місто героїв”. Він зазначив, що у цьому році не вийде добудувати школу у селі Хриплин, але пообіцяв відрити її у 2019 році. Марцінків також пообіцяв обладнати додатковими лежачими поліцейськими вулицю Карпатську, висадити 700 дерев восени цього року та облаштувати новий спортивний майданчик просто неба на території школи №28.

  Мер Чернівців Олексій Каспрук у квітні дав дві обіцянки. Одна з них стосується ремонту, а саме залатати вулицю Щербанюка асфальтним боєм. Іншою обіцянкою Щербатюка була демонтувати літні майданчики, які не пристосовані для людей з інвалідністю.

  Тернопільський мер Сергій Надал у квітні дав теж дві обіцянки. За словами мера міська влада придбає квартиру Тарасу Радю, який був переможцем на паралімпійських іграх. Також Надал пообіцяв, що перша та друга музичні школи Тернополя будуть працювати у звичайному режимі незважаючи на події, які відбувалися навколо школи мистецтв.

  Львівський міський голова – Андрій Садовий пообіцяв, що на території міста не буде сміттєспалювального заводу. Це була єдина його обіцянка у минулому місяці.

  Мер Ужгорода – Богдан Андріїв та рівненський мер Володимир Хомко не давали жодних обіцянок у минулому місяці.

  Нагадаємо, Мер Франківська просить, щоб п’яний вандал відновив статую Богородиці в церкві

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!