Руслан Марцінків закликав франківчан не вірити псевдопредставникам СТЕКу

 • Так, на своїй сторінці у Фейсбук мер Івано-Франківська Руслан Марцінків попередив франківців про шахраїв, які представляються працівниками компанії СТЕК.  

  “УВАГА: ШАХРАЇ!

  У соцмережах шириться інформація про псевдопрацівників СТЕКу, які від імені міської влади навідуються до квартир франківчан.

  Вероніка Дичковська у Facebook написала наступне:
  “Приходила в хату симпатична дівчина, з бланком компанії Стек, де було написано завдаток 100 грн. Казала що по програмі Марцінківа, записує пенсіонерів на пільгову програму і “на ваш район є тільки 12 пропозицій, лишилась одна і вже всі ваші сусіди записані “. Хвилин п’ять виясняла, який у мене балкон (хоч його добре видно з вулиці, коли заходиш), і розказувала про структуру металопластикового вікна, хоч я і намагалась пояснити що інформацією володію (бо працювала в цій сфері). На запитання про мету її приходу, вперто тицяла мені папку з фотографіями і казала, що хоче мені все-таки розказати різницю між вікнами, щоб мене не обдурили… Врешті я втомилась намагатись зрозуміти мету її приходу і ми розстались взаємно незадоволені. Тепер от цікавлюся – що це було, хто може пояснити?? Якась недолуго презентована благодійна програма чи таки продаж вікон?)”

  Зокрема, і на пошту міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа надійшов такий лист:

  «Пане Руслане, доброго вечора! Сьогодні по квартирах на вул. Симоненка ходили невідомі люди, представлялись компанією СТЕК, яка виконує утеплення будинків по Вашій програмі. Багатьох людей, і мене зокрема, цікавить, чи у Вас насправді наразі діє така програма, чи це просто маркетинговий хід (розвод)? Дякую за відповідь».

 • Міський голова Руслан Марцінків надав офіційний коментар:

  — Це провокація, на яку франківчанам треба належним чином реагувати. Найкращий засіб від шахраїв — відразу викликати поліцію. Жодних працівників комунальних підприємств міста влада не уповноважувала виконувати утеплення будинків, тим паче — здольовою участю самих мешканців. Прошу і надалі інформувати мене у випадку з’яви шахраїв”, – написав Руслан Марцінків.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!