Руслан Марцінків: Завдяки співпраці з забудовником місто отримає новий дитячий садок

 • Орієнтовно через пів року на території житлового багатоквартирного комплексу «Опришівська слобода» (вулиця Отця Блавацького), який вважається першим в Івано-Франківську спроєктованим і зведеним за новими державними будівельними нормами (ДБН), завершиться будівництво ще одного комунального дитячого садка. Нині на об’єкті тривають роботи з облагородження внутрішніх приміщень —будівельники обіцяють їх завершити за 2-3 місяці. Цей дитячий дошкільний заклад, який першого вересня наступного року зможе прийняти дітей, стане десятим за рахунком, який буде споруджено за головування в місті Руслана Марцінківа.

  «Опришівську слободу» будівельна компанія «Ярковиця» почала будувати три роки тому, і зі збільшенням числа мешканців у мікрорайоні визріла й потреба в розширенні соціальної інфраструктури, зокрема в появі дитсадка.
  Як запевнив директор ТзОВ «Будінвест» ЖК «Опришівська слобода» Ярослав Яцишин, всі приміщення в садку теж відповідатимуть усім сучасним будівельним нормам.

  Минулого тижня на цю новобудову в місті завернув міський голова Руслан Марцінків, щоб ознайомитися з ходом
  будівництва комунального дошкільного закладу.

  «Сьогодні ситуація в країні набагато гірша, ніж це було навіть ще торік. Але попри це місто не може зупинятися в своєму розвитку. Тому в співпраці з компанією «Ярковиця» в цьому новому мікрорайоні виростає новий комунальний дитячий садок. Я сподіваюся, що наступного року він вже прийме діток. Це вже не перший об’єкт соціальної відповідальности цього забудовника. І торік завдяки порозумінню та співпраці з забудовником у рамках пайової участи вдалось дуже швидкими темпами збудувати ще один садочок  — «Джерельце» в мікрорайоні «Липки». Загалом же «Ярковиця» вже збудувала та передала містові три дошкільні дитячі заклади і дитячу поліклініку», — сказав Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

  Нині ситуація із дитячими садками в Івано-Франківську стабілізувалася. За словами заступниці міського голови, директорки міського департаменту освіти та науки Вікторії Дротянко, в цьому мікрорайоні вже на часі — і будівництво нової школи у співпраці з забудівником.

  Нагадаємо, крім ДНЗ № 37 «Джерельце» в мікрорайоні «Липки», торік в Івано-Франківську запрацював і ДНЗ №21 «Подоляночка» на вул. Хоткевича, який був дев’ятим дитсадком, відкритим за головування Р. Марцінківа.

  Мирослав Стефанців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!