Руслан Марцінків заявляє, що не прийме ультиматум перевізників

 • Франківські перевізники шантажують, що не вийдуть на маршрути.

  Про це у соцмережі повідомив міський голова Руслан Марцінків:

  “Не уявляю, щоб подібна ситуація трапилася з комунальним транспортом. Тож ще раз переконуюся, що розвиток комунального транспорту – єдиний шлях для нашого міста. Станом на сьогодні перевізники не виконують ті умови, які було передбачено договором при піднятті тарифу до 4 грн. У нас безліч скарг на те, що маршрутки ходять не за розкладом, не зупиняються на визначених зупинках, у транспорті брудно, й водії часто невідповідно поводяться з пасажирами. А також часто з’їжджають з маршрутів”.

  У мерії кажуть, що є достатньо підстав для розривання договорів.

  “Я звик домовлятися, але ніколи не прийму мову ультиматумів. На найближчій сесії міської ради, яка відбудеться 9 лютого, ми приймемо рішення про придбання містом 40 тролейбусів для КП «Електроавтотранс» за договором фінансового лізингу. Але в разі потреби прийняття цього рішення ми можемо пришвидшити. Також підприємство вже чекає на 6 автобусів, які вийдуть на маршрути міста.
  Тож якщо дійде справа до того, що перевізники не вийдуть на маршрути, ми готові розривати договори й запрошувати перевізників з інших міст. Усі ми розуміємо, що франківці не повинні ставати заручниками маніпуляцій перевізників”, – додає Марцінків.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!