Руслан Марцінків зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща

 • Сьогодні, 30 липня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща  у Львові Елізою Дзвонкевич.

  Про це повідомили на сторінці мера у соцмережі.

  “У нас вийшла досить тепла розмова. А говорили про співпрацю та історію. Зокрема про спільну участь України та Польщі у війні з більшовиками, про участь у цій боротьбі тодішнього Станіславова”, – пише Марцінків.

  Орієнтовно 10-11 вересня українські та польські науковці зустрінуться, щоб ґрунтовно дослідити цю тему на конференції. А також приступлять до роботи над двомовною монографією  на цю тему.

  “Насправді місто тісно співпрацює з Республікою Польща. Щоправда, цього року у звичні заходи внесла зміни пандемія. Через вірус та карантинні обмеження не відбудеться вже такий звичний фестиваль польського кіно. А також наша молодь не зможе взяти участь в акції “Дні добросусідства” та поїхати для впорядкування українських могил. Але, сподіваємось, що вже наступного року, все відновиться у звичному форматі. І навіть більше”, – додає міський голова.

  Читайте також: Марцінків подарував газовикам мішок цементу, бо вони погано заробляють розкопки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!