Рятувальники розповіли франківцям, як не спричинити пожежу на новорічні свята

  • Напередодні свят середмістя обласного центру перетворилося на справжній ярмарок. На прилавках усе, що зробить свята справді незабутніми: гірлянди, ялинкові прикраси. Продаються також ялинки.

    Цього року, стверджують продавці, краяни надають перевагу саме штучним ялинкам, вважаючи їх більш практичними. Проте слід пам’ятати, що на такій покупці економити не варто: найбільш безпечними, хоча і дорожчими, є ялинки саме заводського виробництва. Що ж стосується дешевих штучних ялинок, то вони виготовляються з поліетилену та полівінілхлориду – матеріалів надзвичайно токсичних та шкідливих для людського здоров’я.

    Працівники У ДСНС України в Івано-Франківській області навчали мешканців міста правил безпеки під час новорічних та різдвяних свят. Адже встановити ялинку – лише половина справи. Треба ще правильно та безпечно її прикрасити. Для цього слід використовувати лише справні та сертифіковані світлові гірлянди.

    Рятувальники поспілкувалися з містянами, розповіли їм як безпечно провести свята, а також вручили листівки-пам’ятки із правилами пожежної безпеки. Приємно констатувати, що більшість іванофранківців знають, як вберегти себе та близьких у небезпечній ситуації. Управління ДСНС України в Івано-Франківській області рекомендує громадянам бути вкрай обережними у період новорічних та різдвяних свят.

  • Нагадаємо, У Франківську УГКЦ здає в оренду ялинки в горщиках

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!