Ризик потрапити в лікарню з COVID-19 для нещеплених у 23 рази вище, – CDC

 • Невакциновані люди ризикують опинитися в лікарні з коронавірусною інфекцією у 23 рази частіше, ніж ті, хто отримав додаткове третє щеплення.

  У США оприлюднені нові дослідження впливу штаму “Омікрон”, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Центр з контролю та профілактики захворювань США (CDC).

  У дослідженні на основі даних про стаціонарне лікування в окрузі Лос-Анджелес в період широкого поширення “Омікрона” йдеться, що рівень госпіталізації був “стабільно найвищим” серед невакцинованих людей.

  “Станом на 8 січня 2022 року показники захворюваності коронавірусом і госпіталізації в окрузі Лос-Анджелес серед нещеплених осіб були вище в 3,6 і 23 рази відповідно, ніж у повністю щеплених додатковою дозою, а також вище у 2 і 5,3 раза відповідно, ніж серед повністю щеплених без ревакцинації”, – йдеться в документі.

  Крім того, протягом усього періоду спостережень, госпіталізація в відділення інтенсивної терапії (ВІТ), переведення на ШВЛ і летальні випадки як і раніше частіше зустрічалися серед нещеплених осіб, ніж чим серед повністю щеплених людей, з ревакцинацією або без неї.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!