Саакашвілі заявив, що може стати ще одним ліквідованим ворогом Путіна

 • На думку політика, ризики для його життя зросли після початку війни в Україні.

  Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що його життю у в’язниці загрожує небезпека, і порівнює себе з убитим “критиком Кремля” Олексієм Навальним, передає УНН із посиланням на “Новини Грузія”.

  На судовому засіданні в середу Саакашвілі нагадав, що президент РФ Володимир Путін часто порівнював його з лідером російської опозиції Олексієм Навальним, смерть якого у в’язниці викликала широкий міжнародний резонанс та засудження.

  “Володимир Путін всіляко позначав, що Михайло Саакашвілі та Навальний були його ворогами “номер один”. Одного ворога “номер один” він усунув, другий – у його руках, оскільки все, що стосується пенітенціарної системи Грузії, від початку до кінця контролюється, зокрема, російськими спецслужбами, і ми це добре знаємо. Однак я на зло ворогові планую боротися, обов’язково боротися за вас. Для мене моє життя нічого не означає. Свою свободу та життя я поклав до ніг грузинського народу”, – сказав Саакашвілі.

  Він нагадав, що є головою Національної ради реформ України та назвав президента України Володимира Зеленського своїм “безпосереднім шефом”.

  “До цього вбили Політковську, яку я дуже добре знав, Нємцова, з яким я мав багато незгод, але з яким я дуже дружив, а тепер Навального. Путін також публічно висловив бажання підвісити мене за одне місце, Путін із самого початку погрожував, що я потраплю до в’язниці, з самого початку погрожував, що я неодмінно знищу фізично”, — сказав Саакашвілі.

  Політик заявив про підтримку вдови Юлії Навальної, яка пообіцяла продовжувати справу чоловіка. Він також висловив солідарність російському опозиціонеру Володимиру Кара-Мурзі, якого заарештували у квітні 2022 року за поширення “фейків” про дії російської армії в Україні.

  Нагадаємо, Навальний помер у російській в’язниці

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!