Самовільний ремонт: у Надвірні підприємці судяться з обласною радою

 • Сьогодні, 29 листопада, в Івано-Франківську відбувається засідання комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

  Голова комісії Остап Дзеса повідомив, що на засідання прибули підприємці з Надвірної через питання оренди приміщень по вулиці Сірика, 1. Там знаходиться освітній заклад – військово-спортивний ліцей. Вони провели там ремонт, не узгодивши його із владою, через що зросла вартість будівлі (і, відповідно, оренди).

  “Це питання ми розглядали неодноразово, воно є суперечливим. Юридичні служби облради пропонують механізм вирішення, але окремих підприємців такий спосіб не влаштовує. Є позови до суду і виграні, і програні. Втім, у мене є звернення від керівника фракції “Воля”, в якому просять вжити всіх заходів щодо врегулювання питання і визнання орендодавцями покращення орендарями стану цієї будівлі. Ми розглядали це кілька разів і належно опрацювали питання, і розумію, що політична сила хоче виглядати гарно”, – зазначив Остап Дзеса та запропонував винести суперечливе питання на сесію обласної ради.

  Олександр Левицький на це зауважив, що для винесення на сесію, потрібен належно оформлений проект рішення. Василь Гладій додав, що будь-які покращення орендованого майна (обласної ради) можна робити лише з дозволу орендодавця, і процедура повинна бути дотримана.

  “Як вийти з ситуації зараз? Дуже просто – не порушуючи закон! Дозвіл від власника, і лише тоді невід’ємні покращення, бо іншого варіанту не існує. Я теж за підприємців, за малий бізнес, але давайте не виходити за рамки закону. Наразі ситуація патова – ми не можемо дати дозвіл і, по суті, закрили очі на порушення договору оренди, але узаконити все це не можемо”, – підсумував Василь Гладій.

  Депутати вирішили детальніше опрацювати це питання у майбутньому.

  Нагадаємо, Прикарпатські депутати не погодились віддати Кадобнянське родовище компанії WOG

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!