Зимові Карпати чекають на туристів, щоправда вимоги в гостей міняються. Вони потребують якісного сервісу, комфорту й обирають активний відпочинок.
Місцеві підприємці, головне у невеличких курортних селищах, в цьому напрямку розвиваються. Щороку працюють над новими атракціями та мають чим дивувати, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “Факти”.
Екскурсії, неповторні краєвиди, смачна гуцульська кухня та яскраві емоції – заради цього щороку тисячі відпочивальників їдуть у Карпати. У Ворохті вирішили здивувати – створили нові зимові маршрути, серед яких один санний.
– Це те, що люди не можуть спробувати в жодному іншому місці. Ворохта має таку можливість. Ми маємо конюхів, – сказав власник садиби та розробник туристичних маршрутів Олег Молдавчук.
Інший маршрут – піший, на п’ять годин ходу. Один маршрут на гору Магура, інший – на полонину Борсучина. Обидві дороги з неймовірними краєвидами та організованими перекусами. Провідник твердить, подолати маршрут може і дитина, і пенсіонер.
– Можна знайти будь-який варіант на будь-яку ціну. Можеш просто знайти затишне місце над Прутом річкою, де тобі потрібен спокій, відпочинок від столиці, бо я приїхала з Києва і це просто релакс, – каже туристка Анастасія Ємець.
В горах гостей приймає кожен господар. У Ворохті можна пожити у справжній гуцульській колибі з ватрою. Коштує такий відпочинок 4 тис. грн в новорічну ніч, потім дешевше.
Ціни цьогоріч прикарпатські підприємці підняли несуттєво. Вартість проживання стартує від 600 до 2 тис. грн за номер.
У Ворохті 150 зелених садиб. Селище розташоване серед Карпатського національного парку, тому тут додатково розвивають напрямок постковідної реабілітації.
На туристів чекають також у Гуті, Яремчі, Татарові, Косові та менших населених пунктах Прикарпаття. Взимку навіть без підйомників тут буде чим зайнятися. Бо гори – прекрасні за будь-якої пори й погоди.
Нагадаємо, На Прикарпатті створять нові туристичні програми для гостей із Німеччини