На Прикарпатті створять нові туристичні програми для гостей із Німеччини

 • Івано-Франківська торгово-промислова палата (ТПП) розпочинає проєкт ЄС, який допоможе відкрити регіон для туристів з Німеччини. Нові туристичні програми розроблятимуть представники німецького та українського бізнесу.

  Про це “Укрінформу” повідомила начальниця відділу роботи з грантами Івано-Франківської ТПП Наталія Локатир.

  «В ЄС, зокрема у Німеччині, досить популярним став зелений туризм. Представники малого і середнього бізнесу Німеччини приїдуть на Прикарпаття, ми покажемо їм наш регіон і вони зможуть з нашими представниками туристичних агенцій і бізнесу розробити спільні програми і тури, щоб німецькі туристи могли приїжджати сюди. Івано-Франківська ТПП координує такий проєкт ЄС», – повідомила Локатир.

  За її словами, вартість короткотермінового проєкту Greentour Ukraine, який реалізується спільно з Італійською торгово-промисловою палатою для Німеччини (ITKAM), становить близько 60 тис. євро.

  Після того, як Прикарпаття відвідають німецькі представники бізнесу, з робочим візитом до Німеччини зможуть поїхати українські учасники проєкту.

  «Ми вже розпочали реєстрацію для майбутніх українських учасників проєкту. У лютому очікуємо гостей з Німеччини, а у березні – спільні ідеї і напрацювання», – додала начальниця відділу.

  Відомо, що цей проєкт фінансується Європейським Союзом у межах програми EU4Business: Connecting Companies, його мета – створити нові можливості для бізнесу у сфері сталого туризму.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!