Сани – влітку: в Долині активно готуються до опалювального сезону

 • У четвер, 19 липня, в Долині відбулось засідання тридцятої сесії районної ради.

  Одним із питань порядку денного став звіт про стан підготовки району до опалювального сезону.

  Поліна Іляшенко, начальниця відділу житлово-комунального господарства Долинської РДА, розповіла, що станом на липень підготовка до зими завершена на 50%.

  Наразі вже проведено заміну двох газових котлів типу «Бистриця-100» на аналогічні у Шевченківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, оголошено тендер на закупівлю дров, знято на повірку прилади обліку природного газу та сигналізатори загазованості, розпочато поточні ремонтні роботи на котельнях та паливних освітніх закладів, укладено угоди на чистку димових та вентиляційних каналів, повного виміру опору заземлення та «фази-о», укладено угоду на придбання ремкомплектів для насосів типу «LOWARA» на котельні по вулиці Степана Бандери, 8а.

  На підготовку установ галузі освіти району до роботи в осінньо-зимовий період заплановано виділити 1 мільйон 493 тисячі гривень.

  Також в районі активно встановлюють твердопаливні котли, утеплюють будинки та замінюють системи опалення. За прогнозами Поліни Іляшенко, до початку опалювального сезону всі ці роботи буде завершено.

  Читайте також: Іменна стипендія: На Долинщині кращим учням платитимуть по 100 гривень

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!