Секс і нічого особистого: у Франківську презентують комедію Притули 16+

 • Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську відбудеться допрем‘єрний показ комедійного фільму «Секс і нічого особистого».

  Романтична комедія «Секс і нічого особистого» – дітище шоумена Сергія Притули. Сценарій він написав разом зі колегами по «Вар’яти-шоу» – Володимиром Жогло, Валентином Сергійчуком, Володимиром Ковцуном та Віталієм Тильним. Режисерське крісло проекту посіла Ольга Ряшина. Фільм став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Завдяки цьому держава виділила половину коштів, потрібних для створення фільму, а саме 13 млн. грн. із 26 потрібних.

  «Робота над фільмом була насичена, бо поєднували її з концертною діяльністю та «Вар‘яти шоу». Сценарій хороший, якісний, від оригіналу цей сценарій відрізняється тим, що перенесений на українські реалії та можливості»,- розповідає Володимир Жогло.

  Оригінальний фільм було створено у Канаді, потім зняли рімейк у Литві, а ми працювали над українським рімейком стрічки.

  Знімали фільм у три етапи, у Празі, Львові та Києві.

  Секс у стрічці – це вишеньки на торті, сам фільм про стосунки: дружба, любов, особистісний розвиток, зазначають актори.

  «Для мого персонажа -це історія хлопця, який пізно подорослішав. Він залишався дитиною і раптом йому довелося подорослішати»,-каже Роман Луцький.

 • Актриса Анжеліка Ніколаєва згадує курйозний випадок: у сцені з приготування перепілки актори «зіпсували» 15 перепілок. А Роман Луцький жартуючи розповідає, що собака-актриса відмовлялася на морозі облизувати його ноги

  Нагадаємо, Марцінків хоче, щоб у Франківську розвивали гру у шашки

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!