Село Пійло змагатиметься за звання “Найгарнішого українського села”

 • Найгарніше українське село – проєкт команди “Made in Ukraine”, який має на меті відкриття українських селищ задля розвитку зеленого туризму, збереження їх самобутності та історії. І за цю нагороду змагатиметься село Пійло на Калущині.

  Це проєкт про естетику, натхнення, нові подорожі та спогади. Саме з метою візуалізації самобутності села Пійла староста Пійлівського старостинського округу Галина Гелега разом з головним спеціалістом загального відділу виконавчого комітету Калуської міської ради Мар’яною Думенко заповнили аплікаційну форму для участі в конкурсі від команди “Made in Ukraine”, інформують “Вікна”.

  Конкурс триватиме по 20 вересня. З 25 вересня по 25 жовтня триватиме голосування. З 1 по 15 листопада працюватиме професійне журі. Оголошення переможців відбудеться 16 листопада. Переможець отримає винагороду на розвиток своєї громади від команди та партнерів проекту.

  Сутність та плани проєкту “Made in Ukraine”:
  • організація експедицій, де команда відкриває гарні сільські локації;
  • створення естетичного візуального контенту;
  • проведення щорічного конкурсу на найгарніше українське село;
  • видання гранту на подальший розвиток та облаштування села чи селища-переможця.

  Проєкт був вигаданий для того, щоб показати, що мандрувати можна не тільки Києвом, Львовом або Одесою, а й маленькими селами, тому що вони зараз неймовірно гарні. Після чотирьох років подорожей Україною стало зрозуміло, що політика децентралізації позитивно вплинула на регіони. Села стали охайнішими, в них розбудовується інфраструктура, грантова допомога дала можливість робити певні атракції, реставрувати історичні пам’ятки.

  Команда “Made in Ukraine” хоче відкрити туристам усі ці красиві і самобутні села, показати усю їх просту земну красу, неповторність і архітектуру, яка дуже важлива для нашої країни.

  До теми: У Калуші капітально відремонтують басейн “Посейдон”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!