Семінар “Моніторинг використання міського бюджету під час закупівель”

 • Міжнародний республіканський інститут (МРІ) запрошує взяти участь громадських активіст, журналістів, блогерів-рослідувачів та активних мешканців у семінарі щодо здійснення моніторингу виконання міського бюджету під час проведення державних закупівель у системі Prozorro, який відбудеться у м. Івано-Франківськ 9 грудня 2017 р.

  Причиною неякісних ремонтів вулиць, дворів, комунальних закладів чи поганого харчування у школах є порушення процедур проведення публічних закупівель органами влади. Для якісного забезпечення потреб громади місцева влада постійно потребує конструктивного громадського контролю за діяльністю та використанням бюджетних коштів.

  На семінарі буде розкрито наступні теми:

  • Які є порушення у закупівлях та як їх оскаржувати;
  • Пошук проблем у використанні бюджетних коштів на закупівлях через систему ProZorro;
  • Особливості використання електронних сервісів з моніторингу закупівель (моніторинговий портал – Dozorro, публічний модуль аналітики – bi.prozorro, карта ризиків у закупівлях – risk.dozorro тощо).

  До участі в програмі запрошуються молодь, активісти громадських організацій, політичних партій, журналісти, блогери-розслідувачі та активні мешканці міста Івано-Франківськ.

  До участі в програмі на конкурсній основі буде відібрано 30 осіб.

  Участь в навчальному заході є безкоштовною. Усі витрати, пов’язані з навчанням та харчуванням на всіх етапах програми, забезпечуються МРІ.

 • Для участі в семінарі необхідно заповнити Aплікаційну форму за посиланням до 7 грудня (четвер) 2017 року включно.

  Про результати відбору учасників буде повідомлено до 8 грудня 2017 року. IRI в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!