Сервіс ZEN.COM — зручний спосіб обмінювати гроші за кордоном

 • Сьогодні українцям доступний ZEN.COM — онлайн-застосунок, що дозволяє обмінювати валюту поза межами країни. Як скористатися послугою, щоб уникнути незрозумілих комісій? Розповідаємо у статті.

  Валютний обмін через ZEN.COM: що потрібно знати

  Робота із застосунком має багато переваг, серед яких:

  • можливість обміняти валюту за найвигіднішим курсом;
  • відсутність додаткових платежів за умови використання відповідного тарифного плану (подробиці на zen.com).

  Для здійснення операцій користувач використовує віртуальну картку, що можна додати у Garmin Pay чи Xiaomi Pay, Apple Pay або Google Pay. Щоб користуватися грошима в офлайн-форматі, варто замовити фізичну пластикову картку.

  Більше не потрібно відкривати безліч карток у різних валютах. Кожному, хто зареєструється у системі, ZEN.COM надає багатовалютний рахунок, що містить 29+ видів валют. Не знайшли у переліку потрібний варіант? Розрахунок буде зроблено у євро, курс — міжбанківський.

  Блискавичність послуг — ще один плюс! Знімати готівку чи оплачувати послуги можна миттєво.

  Андрій, ZEN.COM-клієнт:

  «Маю часто виїжджати за кордон у справах, бо працюю в IT та періодично беру участь у різних заходах. Потреба в обміні валюти виникає регулярно, але комісії за операції не радують. Щоб не гаяти час даремно, все роблю у смартфоні — зручно, швидко та відвідувати банк не потрібно. У липні почав використовувати застосунок ZEN.COM, тож тепер не витрачаю зайвого. Курс — найвигідніший, а на комісіях економлю 100–200 € щомісяця».

  Ольга Акопян, компанія ZEN.COM, керівник з розвитку бізнес-напряму в Україні:

  «Щоб заробити більше, банки часто впроваджують комісії за обмін валют та пропонують завищений курс. Наші спеціалісти розробили Platinum — тарифний план, що не передбачає додаткових платежів та пропонує найвигідніший курс для наших клієнтів. За іншої тарифікації комісії мінімальні:

  • 0,5% — для Free-тарифу;
  • 0,2% — для Gold-пропозиції.

  Це невелика сума, проте вона допомагає нам постійно підвищувати якість обслуговування».

  Валютний обмін через ZEN.COM: як все відбувається

  Щоб відкрити мультивалютну картку та вигідно обмінювати будь-яку з 29+ видів валют, потрібно встановити застосунок ZEN.COM та пройти нескладну реєстрацію. Користуватися послугами обміну можна одразу — курс буде значно кращим, ніж в обмінниках чи у банках. Щоб уникнути додаткових платежів, виберіть відповідний тарифний план. Приховані комісії відсутні — ви можете вільно розраховуватися за покупки в магазинах по всьому світу.

  Як користуватися ZEN.COM-додатком

  Все досить просто:

  • завантажте застосунок у свій смартфон;
  • пройдіть швидку реєстрацію;
  • виберіть зручний тарифний план.

  Пропозиції різняться за вартістю обслуговування та об’ємом послуг. Щоб вибрати найкраще, подумайте про такі моменти:

  • чи збираєтесь знімати готівку та у якій кількості;
  • скільки карток потрібно (віртуальних та фізичних).

  За мінімальних потреб достатньо безкоштовного тарифного плану, а щоб оцінити переваги інших варіантів, протестуйте їх протягом 7 днів.

  Після реєстрації в ZEN.COM доступна чітка інструкція, що дозволяє зрозуміти, як міняти гроші за найнижчим курсом. Подробиці — на zen.com.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!