Весна – це сонце, радість, тепло, але не для людей, які страждають алергією. Відомо, що в світі 90% населення алергіки.
Однак, є декілька правил, завдяки яким можна зменшити шкідливу дію алергенів.
– Вологе прибирання допоможе зменшити кількість пилу, прибирати і провітрювати потрібно щодня. Дуже важливо вдягати маску під час прибирання, щоб пил не потрапляв у дихальні шляхи і не провокував алергічні реакції.
– Подушки, матраци, килими – це найбільші пило збірники.Існують подушки і матраци, виготовлені зі спеціальної тканини, що перешкоджає розмноженню пилових кліщів. Килими варто замінити на більш легке покриття, яке легко чистити.
– Одяг варто прати на максимально високій температурі.
– Чистоте повітря. У машині краще використовувати кондиціонер, замість звичайного провітрювання, адже з вулиці в машину може потрапити велика кількість пилу і алергени. У будинку можна використовувати осушувач повітря, перешкоджає підвищенню вологості.
– No smoking. Якщо ви курець, то ні в якому разі не паліть у будинку, де недостатня циркуляція повітря, а краще взагалі утриматися від куріння.
– Якщо вдома є тварини, не пускайте їх в свою спальню. Нехай у вас буде своя “безпечна” зона.
Продукти, які допоможуть зупинити алергію:
– Зелений чай – це однин з найкращих натуральних антигістамінних засобів. Завдяки вмісту кверцетину і катехину – двох речовин, які діють на зменшення секреції гістаміну.
– Чай з кропиви – зменшує наявність алергенів у дихальних шляхах та знімає закладення.
– Яблучний оцет – має протизапальні, противірусні та природні антигістамінні речовини, які ефективно знімають дискомфорт, пов’язаний з алергією.
– Чай ройбуш – відомий як африканський червоний чай, має природні антигістамінні властивості, знімає печіння та свербіж у горлі.
– Йогурт – містить живі культури та природні антигістаміни, які допоможуть поліпшити мікрофлору та посилити імунітет.
– Чай з люцерни – допоможе зменшити почервоніння очей та надлишок слизу в носі.
– Чай із гінкго білоба містить природні речовини, які допомагають зменшити свербіж очей та надлишок слизу.
Читайте також: Емоційні причини хвороб