В Івано-Франківську хочуть організувати весняну толоку

 • В Івано-Франківську до Великодня планують провести толоку.

  Як зазначив в етері програми “Позиція Галичини” міський голова Руслан Марцінків, потрібно робити елементарні речі, а саме – прибрати місто від бруду.

  “Після зими дуже багато залишків підсипання вулиць, є й багато бруду. Зокрема, техніка була переобладнана на зимове прибирання, а тепер здійснюємо обладнання на літнє”, – говорить міський голова.

  Також у місті, за словами мера, планують здійснити озеленення, посадити дерева, помалювати парканці, лавочки, зупинки, а також підсипати щебенем ямки. Де є можливість, вже почали цю роботу. 

  “Розпочали ремонтні роботи близько 10 дворів, будемо старатись, щоб місто причепурилось до свят. В центральній частині міста поки плануємо нанести свіжу розмітку. Втім, все залежатиме від погодних умов. Закликаю брати участь у толоках по мікрорайонах й мешканців будинку, адже якщо кожен вийде і поприбирає, стане значно чистіше”, – переконаний Марцінків.

  Також очільник громади додав, що Івано-Франківськ – тилове місто і має бути гідним і комфортним для військових, які приїжджають, і для мешканців міста зокрема.

  До теми: Ремонти дворів, вулиць та висадка дерев: як Франківськ чепурять до Великодня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!