Шаховий турнір: у Калуші вшанували Героя України Олексу Гірника

 • Традиційний дев’ятнадцятий шаховий турнір на честь почесного жителя міста Калуша, Героя України Олекси Гірника, відбувся цього року в Голинському ліцеї Калуської територіальної громади.

  Турнір розпочався невеликим концертом місцевих дитячих колективів та міні-партією в шахи міського голови Андрія Найди з учасником турніру В. Прокоф’євим.

  В турнірі взяли участь навчальні заклади. Серед учасників турніру були й досвідчені шахісти – багаторазовий призер чемпіонату України кандидат у майстри спорту Валентин Прокоф’єв, дворазова призерка чемпіонатів України Анастасія Мокрецька та цьогорічний чемпіон України з бліцу серед аматорів Максим Гречаний.

  За результатами дводенних змагань переможцями в командному заліку, як і в попередні роки, стали учні ліцею імені Дмитра Бахматюка. Срібло завоювали представники Калуського ліцею №5, а бронзу – команда Калуського ліцею №6.

  В особистому заліку серед хлопців перемогу святкував Валентин Прокоф’єв, срібло – у Максима Гречаного (обидва – учні ліцею імені Дмитра Бахматюка). Трохи менше очок і бронзову медаль здобув Антон Кохан з Калуського ліцею №7.

  Серед дівчат перемогу виборола Анастасія Мокрецька з Калуського ліцею №5. Срібло і бронзу здобули сестрички Софія і Вікторія Рибій з ліцею імені Дмитра Бахматюка. Переможців нагородили медалями, грамотами та призами.

  “Жителі Калуської територіальної громади гідно вшановують ім’я Героя, який за свою боротьбу проти поневолювачів томився в польських та радянських тюрмах. Приклад його жертовного життя надихає на обстоювання Української держави”, – кажуть у міській раді.

  Читайте також: У Коломиї пройшов Міжнародний турнір з вільної боротьби (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!