Шахрай чи не шахрай: на Прикарпатті благодійний фонд підозріло збирав гроші

 • На минулих вихідних під час сходу села мешканці Ямницької ОТГ підняли питання про дитячий реабілітаційний центр діагностики, який підозріло веде свою діяльність на території їхньої громади. Мовляв, чоловік ходить по селу, показує документ, який з печаткою Ямницької ОТГ, і завдяки цьому випрошує в людей гроші.

  Так, з’ясувалося, що представник від цієї благодійної організації спершу зареєстрував у сільській раді лист. У ньому – інформація про їхню благодійну діяльність. Однак, зареєструвавши лист, він попросив поставити на його екземплярі печатку і підпис. У сільській раді так і зробили. Саме цей лист благодійник потім показував мешканцям сіл Ямницької ОТГ і переконував їх, що він збирає гроші з погодження сільради.

  Голова ОТГ Роман Крутий такого погодження не давав. Більше того, на сході села він повідомив, що проблема із цим благодійником зникла, адже він злапав його у Тязеві і викликав поліцію.

  Як повідомив «Галицькому кореспондентові» радник сільського голови Микола Зелінський, чоловік їздив на «Шкоді» і в такий спосіб збирав щодня по 2000 грн. У розмові з представниками Ямницької ОТГ благодійник зізнався, що 25% із суми – це його заробіток.

  Прес-секретар ГУНП в Івано-Франківській області Мирослава Белдик підтвердила інформацію про такий виклик. Однак повідомила, що проведено перевірку, чоловік дав пояснення, показав документи, які підтверджують реєстрацію благодійної організації, тож його відпустили.

 • Як писав “Галицький кореспондент”, Ямницька ОТГ працює над стратегією розвитку.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!