Шахраї прикриваючись Манявським монастирем видурюють гроші

 • Шахраї прикриваючись Манявським монастирем видурюють гроші.

  Про це в соціальній мережі написав Митрополит Івано-Франківський і Галицький Православної Церкви України Іоасаф Василиків.

  Шановні друзі, брати і сестри. Офіційно, як керуючий Івано -Франківсько-Галицькою єпархією УПЦ ПЦУ і настоятель Манявського хресто-воздвиженського монастиря доводжу до вашого відома про те, що вказаний на цих фото сайт не має ніякого відношення до монастиря. Прикриваючись Манявським монастирем аферисти виманюють у довірливих людей гроші“, – пише Владика.

  Довідково: Скит Манявський — православний монастир, заснований Йовом Княгиницьким у 1606 р. біля села Манява (Богородчанський район, Івано-Франківська область), пам’ятка архітектури початку XVII ст. Манявський Скит являє собою аскетичний чоловічий монастир східного обряду, визначний осередок духовності, культури і мистецтва України.

  Пізніше до Галицького Кореспондента надійшло звернення — текст публікуємо.

  Благодійна організація “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ДЕМОКРАТІЯ ТА РЕФОРМИ”, волонтери якої створили сайт skit.org.ua, ніколи не вважала його канонічним, або таким, що представляє Церкву. Сайт був створений з благословіння владики Іоасафа виключно для популяризації Манявського Скита, Манявського водоспаду, Блаженного каменя, Карпатського краю.

  У зв’язку з цим ми вказуємо посилання на офіційний канонічний сайт Манявського Скита https://skytmaniava.if.ua/news/ і ще раз вказуємо на те, що наш сайт МС skit.org.ua  не є офіційним і не представляє Церкву, а лише популяризує.

  Хочемо наголосити, що ми прийняли рішення змінити назву сайту на Манява – Манявський скит – Манявський водоспад в рамках Проекту Manyava International Project 2020.

  Сайт був створений коштом та силами волонтерів, яким Благодійний Фонд хоче подякувати та надіється, на подальшу співпрацю. Skit.org.ua служитиме відкритим джерелом інформації про Маняву і Манявський скит, етно, культуру і мистецтво краю Карпатського, для паломників, пілігримів, духовного туризму, еко туризму, людей мистецтва, всіх кого цікавить і хто любить Маняву, Монастир і  Карпатський край.

  Ми маємо мiсiю – Об’єднати всiх, хто любить Бога, Маняву та Монастир для спільної доброї справи. Підсилення Вiри Православної в серцях братів і сестер наших через спiльну молитву.

 • Ми бачимо, що Людям, Вiрянам, Паломнiкам, яким цiкава Манява та Монастир, цей проєкт дуже потрібний.

  Благодійна організація “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ДЕМОКРАТІЯ ТА РЕФОРМИ”, та волонтери і надалі готові продовжувати співпрацю з представниками Православної Церкви України на різних рівнях, якщо на це будуть дані відповідні благословіння. 

  Проєкти, започатковані раніше, будуть продовжуватись так, як в них було вкладено надто багато сил і часу. Ми віримо в те, що справа, яку робимо, незалежно від того, як до неї ставляться, незалежно від того як нас називають, – є добра справа, бо спрямована виключно на популяризацію української історії та культури, православної віри, поширення добра, допомогу дітям, та тим, хто її потребує. 

  Андрій Юхимець

   Директор БО  “МБФ “ДЕМОКРАТИЯ ТА РЕФОРМИ”

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!