Шестеро дітей з інвалідністю отримають з бюджету Калуша по 5000 гривень

  • У Калуші такі допомоги виділяють за заявами батьків або опікунів на лікування дітей з інвалідністю, а також дітям, хворим на цукровий діабет. Кошти на такі допомоги закладені у міській програмі соціального захисту населення на поточний рік.

    Проти минулого року не змінився розмір одноразової грошової допомоги на лікування дітей, хворих на цукровий діабет. Він становить 5 тис. гривень, інформують “Вікна”.

    Минулого року таку допомогу отримали 23 дитини. У січні цього року, згідно з підготовленим проектом рішення, яке цього тижня погодила гуманітарна комісія міської ради, такі допомоги виділять для шести дітей, загалом 30 тис. гривень.

    А розмір одноразової грошової допомоги на лікування дітей з інвалідністю зросте. Зокрема, торік таку допомогу виплачували в розмірі  від 500 до 800 гривень, а з січня – до 1200 гривень без нижньої межі. У січні надійшло 37 заяв на виплату такої допомоги, за проектом рішення міської ради усім заявникам її виплатять у максимальному розмірі – по 1200 гривень. Минулого року таку допомогу отримали 202 дітей сумарно на 169 тис. гривень. У бюджеті цього року передбачили значно більше коштів – 250 тис. гривень.

  • Читайте також: Щомісячна допомога сім’ям загиблих учасників АТО у Коломиї: скільки і кому платитимуть

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!