27 калушан постраждали через ожеледицю, шістьох госпіталізували

 • Через погіршення погодних умов, зокрема ожеледь, у Калуші зросла кількість випадків вуличного травматизму. За допомогою через переломи кінцівок, вивихи, розтягнення зв’язок звертаються більше людей.

  Як повідомив у коментарі «Вікнам» керівник Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, у суботу, 23 листопада, до центру через перелом звернувся один мешканець міста і йому надали необхідну допомогу. А в понеділок вранці, до 9.00 за медичною допомогою до міського центру вже звернулися п’ятеро людей. Здебільшого — через розтягнення зв’язок.

  У суботу міська поліклініка працює до 15.00, а в неділю тут вихідних день. Тож, у суботу-неділю чимало людей, які постраждали через ожеледь, зверталися за медичною допомогою до приймального відділення Калуської ЦРЛ.

  Як повідомила заступник генерального директора цього медичного закладу Наталія Кінаш, з 17.00 22 листопада і станом на 8.00 25 листопада зафіксовано 27 звернень дорослих до Калуської ЦРЛ щодо отриманих унаслідок падіння травм. 21 особі було надано медичну допомогу амбулаторно, шестеро осіб — шпиталізовані.  За цей період у Калуській ЦРЛ також отримали амбулаторну медичну допомогу п’ятеро дітей.

  Звернення до стаціонару лікарні в Підгірках здебільшого було пов’язано з серйозними травмами: переломами кісток кінцівок. Зокрема, серед дорослих було дев’ять випадків перелому променево-зап’ястного суглобу і чотири випадки — гомілково-ступеневого суглобу.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську за день через ожеледицю постраждали понад 90 осіб

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!