Шестеро людей, які отруїлися у ресторані на Прикарпатті, досі в лікарні

 • 19 та 20 червня на Івано-Франківщині у ресторані “Діброва” отруїлися відвідувачі

  Станом на 1 липня хворіли 19 осіб, із них вісім дітей до 18 років, жителів села Саджава та села Глибоке Богородчанської ТГ, які захворіли в результаті вживання продуктів харчування, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

  З них 12 осіб госпіталізували до інфекційного відділення КНП “Богородчанської ЦЛ”, шестеро осіб перебувають на амбулаторному лікуванні, одна особа перебувала в контакті (та була обстежена як контактна) за місцем проживання з лабораторно підтвердженим хворим, котрий захворів після святкування.

  Попередній діагноз: “гостра кишкова інфекція” – 12 осіб, “гострий гастроентероколіт невстановленої етіології” – п’ятеро осіб, “гастроентероколіт” – дві особи.

  Стан перебігу хвороби середньої важкості. Після завершення лікування з Богородчанської ЦЛ виписали шістьох осіб, а в стаціонарі залишається ще шестеро.

  Заключний діагноз встановлено для дев’ятьох осіб – “Сальмонельоз, клінікоепідеміологічно, гастроінтестінальна форма. Гастроентерит середньої важкості”, для решти осіб – встановлюється.

 • На амбулаторному лікуванні залишаються дві особи. На об’єкті виникнення спалаху проводяться заходи з епідрозслідування.

  Нагадаємо, кількість людей, що отруїлися у ресторані на Прикарпатті, зросла до 17 осіб

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!