Шевченківський гай та музей Пінзеля: для калуських художників організували екскурсію

 • Щорічно в другу неділю жовтня в Україні відзначають День художника.

  У цей день калуські митці збираються на традиційний пленер, під час якого на відкритому повітрі передають усе багатство та красу навколишньої природи, пишуть “Вікна”.

  За словами головної зберігачки фондів виставкової зали Галини Турчик, щороку з нагоди свята з міського бюджету виділяються кошти на поїздку для організації артпленеру. Цього року місцем подорожі та натхнення калуські художники обрали Львів, інформують “Вікна”.

  Калушани відвідали Шевченківський гай — музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, музей Івана Георгія Пінзеля — відділ Львівської національної галереї мистецтв, Палац Потоцьких.

  Усього в поїздці взяли участь дев’ять художників та двоє працівників музейно-виставкового центру. Серед них — Ігор Бойкович, Василь Булавинець, Вікторія Гречко, Вікторія Дідошак, Йосип Кравець, Мирослав Гаталевич, Ярослав Господарчук, Василь Мельник, Наталія Андибур, Володимир Глушко та працівники музейно-виставкого центру Галина Турчик та Софія Цапів.

  “Погода додала ще більшої насолоди від такої дивовижної місцевості. Не хотілось залишати таку затишну атмосферу. Фото не можуть передати всієї краси і відчуття: надзвичайно гармонійне місце”, — поділилася враженнями від поїздки Вікторія Дідошак.

  До теми: до Франківська з’їдуться художники з усієї України, щоб розфарбувати завод 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!