Ще 6 країн ЄС можуть відкритися для українців ближчими днями

 • Ймовірно, до кінця тижня для вільного в’їзду з України мають відкритися ще шість європейських країн.

  Рівно за два тижні до рішення Ради ЄС про відкриття кордонів для українців було аналогічне рішення щодо низки інших держав, в тому числі Молдови, Вірменії, Азербайджану, пише “Українська правда”.

  Ті країни ЄС, які відкрили кордони для них, готують новину і для українців, за аналогічним принципом. Зокрема, очікується, що найближчим часом відкриються Австрія, Ісландія (не входить в ЄС, але входить в Шенген), Іспанія, Люксембург, Португалія та Нідерланди.

  Щодо Нідерландів, то вже зараз до цієї країни можна їхати з українською довідкою про вакцинацію, але днями в аеропорту Амстердама почнуть пропускати також невакцинованих українців. Від них, схоже, не вимагатимуть навіть тестів! Принаймні, таке правило зараз діє для молдован та інших “зелених” країн.

  Австрія та Іспанія можуть відкритися вже з 22 липня. Українців пускатимуть за негативним тестом (антиген чи ПЛР), старим позитивним тестом або українською довідкою про вакцинацію (китайські вакцини підходять), в Іспанії діти до 12 років звільнені від вимоги здавати тест.

  Люксембург не дозволятиме в’їзд за довідкою про вакцинацію, але прийматиме тести. Те саме стосується Португалії.

  Ісландія, коли відкриється для туризму, пускатиме тільки вакцинованих українців (підходять усі вакцини) або тих, хто перехворів. 

  Читайте також: Від сьогодні усі охочі прикарпатці можуть вакцинуватися проти COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!