Ще одна амбулаторія на Долинщині отримала службовий автомобіль

  • Амбулаторія с.Тростянець у Долинському районі отримала службовий автомобіль. Новий “Renault Duster” придбаний завдяки реалізації державної програми для лікарів загальної практики сімейної медицини, котрі працюють у сільських амбулаторіях.

    Про це повдомили в Долинській районній державній адміністрації:

    “Уже втретє з початку року ми вручаємо автомобіль, який буде слугувати для реформованої медицини. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів на цих авто. Кожен мешканець нашого району має отримати якісну медичну послугу та, що важливо, одержати її вчасно”, – наголосив голова РДА Віктор Лаврик.

    Зазначимо, що напередодні медичний заклад отримав комплект телемедичного обладнання. Він містить електрокардіограф, спірометр, пульсоксиметр, автоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу, апарат для вимірювання рівня глюкози та холестерину; а також планшетний персональний комп’ютер, щоб лікар мав змогу оперативно та точно вводити дані про хворого.

  • Нагадаємо, нещодавно новий службовий автомобіль отримали працівники Шевченківської амбулаторії у Долині.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!