Що франківці хочуть на Миколая?

Уже зовсім скоро українці святкуватимуть День святого Миколая. Це свято є одним з найочікуваніших для дітей, бо несе особливу атмосферу та сюрпризи.

А з чим це свято пов’язують дорослі та які подарунки очікують отримати під подушкою?

Вихованці гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості опитали 50 перехожих різного віку і статі. Для більшої частини франківців (приблизно 90%) це торжество є не тільки традицією, а й чарівною казкою, приємними спогадами з дитинства, передчуттям чогось нового та світлого. Приблизно 10% опитаних вважає, що це марна трата грошей і обман дітей, тому вони не планують святкувати це свято.
Щодо подарунків  відповіді різнилися. Половина опитаних містян чекають на солодощі, мандаринки, аксесуари, невеличкі дрібниці та неочікувані сюрпризи. Деякі франківці бажають тільки здоров’я, щастя і мир на Україні. А інші опитані чекають на диво, для когось це народження дитини, а для деяких – здача сесії на відмінно.

До оригінальних сюрпризів франківці відносять ті подарунки, на які вони не чекали. Найоригінальнішими отриманими гостинцями для опитаних були: тренажери, ювелірні прикраси і різна техніка. Не завжди, щоправда, такі неочікувані подарунки приносили радість.

 “Головне у цьому дні – святкова атмосфера, яка приносить щастя, радість і приємні враження!” – поділився  своїми міркуваннями івано-франківець Василь. 

Опитували Марія Колибабюк, Діана Рончка

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!