Що краще встановити – ролети чи штори

  • Щоб максимально захистити своє житло від яскравих сонячних променів, потрібно правильно підібрати матеріал, з якого будуть виготовлені жалюзі. Також важливо визначитися з видом конструкції.

    Щоб максимально захистити своє житло від яскравих сонячних променів, потрібно правильно підібрати матеріал, з якого будуть виготовлені жалюзі. Також важливо визначитися із видом конструкції. Кожна із них має свої властивості, які варто враховувати при виборі:

    1. Горизонтальні жалюзі. Дуже поширені, оскільки мають просту систему управління та доступну ціну. Конструкція дуже практична та займає мінімум місця. Її можна монтувати на стулку вікна, що дозволяє звільнити підвіконня. Це особливо підходить людям, які розводять кімнатні рослини. Також дуже зручно, що регулювати рівень освітлення в кімнаті можна одним рухом руки.
    2. Вертикальні жалюзі. Дана конструкція виглядає сучасно та стильно. За допомогою неї можна повністю закрити отвір і цим забезпечити повний захист від сонця. Ламелі вертикальних жалюзі виготовляються з пластику, тканини або алюмінію.
    3. Рулонні жалюзі. Є тканинним полотном, яке кріпиться до карниза. Залежно від щільності тканини, можуть бути прозорими, напівпрозорими і такими, що не пропускають світло.

    Якщо вам потрібне повне затемнення кімнати, слід придбати жалюзі в Кривому Розі із тканини блекаут. Вона повністю блокує світло і підходить для спальні або кімнати, в якій використовується проектор.

    Вибирати жалюзі для будинку чи квартири варто, виходячи з необхідного ступеня затемнення та стилю інтер’єру. Також враховуйте призначення кімнати та розташування вікон.

     Ролети та штори. Що краще

    Звичайні фіранки більш звичні і мають естетичний зовнішній вигляд, але в більшості випадків установка рулонних штор більш практична та зручна для використання. Таку конструкцію можна підібрати під будь-який стиль інтер’єру та гармонійно поєднувати з різними елементами декору. Використання рулонних штор має масу переваг перед звичайними фіранками серед яких:

    • Простота та зручність експлуатації.
    • Монтаж ролетів досить простий і в деяких випадках навіть не потрібне встановлення карниза.
    • Рулонні штори не потрібно регулярно прати. Для очищення полотна достатньо протирати вологою губкою для видалення пилу. А при утворенні плями на тканині можна позбутися її протерши звичайним канцелярським гумкою білого кольору.
    • Забарвлення та візерунки тканини можуть бути різноманітними.
    • Ціна конструкції невелика, оскільки для неї потрібна мінімальна кількість тканини.
    • Ролети не закривають частину стіни та не займає зайвий простір.
    • Конструкцію можна встановити на стулку вікна. Це звільнить підвіконня, яке можна використовувати для кімнатних рослин.

    Переваги ролет

    Рулонні штори функціональніші та зручніші, ніж фіранки. У деяких випадках вони є можливим варіантом декору вікна. На балконі або малогабаритній кухні вони просто незамінні.

    Через просочення, яке використовують виробники, пил і волога не проникають усередину тканини, а накопичуються на її поверхні. Це значно спрощує догляд за рулонними шторами та продовжує термін служби тканини. Також існує спеціальне вогнетривке покриття. Його використовують для конструкцій, які можна встановлювати на кухні. Їх можна монтувати навіть поблизу плити, не побоюючись за пожежну безпеку.

    Рулонними шторами можна керувати не лише вручну, а й автоматично. Це дуже зручно, якщо доступ до вікна заставлений масивними меблями або віконний отвір розташований надто високо. Такий спосіб управління дозволяє відкривати та закривати кілька штор одночасно.

    Переваги рулонних штор перед фіранками є незаперечними, тому, якщо ви стоїте перед вибором, як краще декорувати вікна у своєму будинку, то краще віддати перевагу саме ролетам.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!