Що означає ремонт під ключ і що до нього входить?

 • Коли ми чуємо слово “ремонт”, в голові одразу виринає купа справ: закупівля матеріалів, підготовка приміщення, клінінг після ремонту. Але як можна уникнути усіх цих складнощів? Замовити послугу ремонту під ключ. Це зручна опція, що дозволяє отримати повністю зремонтоване житло, в яке можна одразу заселитися.

  Отже, якщо ремонт все ще сильно лякає вас, зверність увагу на цю послугу.

  Що таке ремонт квартир під ключ?

  Отже, ремонт під ключ об’єднує в собі різні будівельні та оздоблювальні роботи. А саме, проведення електрики, встановлення сантехніки, монтаж підлогового покриття, фарбування стін тощо. Після такого ремонту приміщення відразу ж готове до експлуатації. Подібну послугу надає одна компанія, що має у своєму арсеналі усіх необхідних спеціалістів. Опція ремонту під ключ актуальна як для нового житла у новобудові, так і для вторинного ринку нерухомості. Ті, хто вже скористалися цією послугою, зрозуміли на власному досвіді усі переваги. Зручно, швидко, комплексно та вигідно.

  Етапи ремонту під ключ

  Розглянемо основні етапи, які характерні для більшості проєктів ремонту під ключ.

  1. Створення дизайн-проєкту. Для цього найкраще звернутися до професійного дизайнера. Під час розробки проєкту враховуються всі деталі та побажання, обговорюються ідеї. Створюється план майбутнього приміщення після апгрейду.
  2. Затвердження кошторису. Фіксується ціна проєкту, затверджуються етапи оплати.
  3. Підписання договору з підрядником, який займатиметься ремонтом під ключ. Це дуже важливий етап. У договорі повинні бути зафіксовані усі нюанси: хто виконує роботи, їх вартість та строки, які будівельні матеріали будуть використовуватися. Це гарантія впевненості та якості.
  4. Придбання усіх необхідних матеріалів та комплектуючих. Підбираються найбільш оптимальні за ціною та якістю бренди.
  5. Підготовчі роботи. Якщо приміщення вже було житловим, то виносяться усі меблі та речі.
  6. Безпосереднє виконання ремонтних робіт. З урахуванням техніки безпеки та сучасних технологій.
  7. Останні штрихи. Декорування, генеральне прибирання.

  Ремонт квартир під ключ – це послуга від А до Я. Враховуються усі нюанси, вирішуються усі складнощі. На виході – ідеальний результат.

  Строки ремонту під ключ

  Строки – це важливий пункт, який обговорюється заздалегідь. Важливо враховувати масштаби, складність терміновість, але при цьому не нехтувати якістю. Швидкість виконання ремонту безпосередньо залежить від об’єму робіт. В середньому ремонт під ключ займає від 1 до 3 місяців.

  Першу третину цього терміну займає проведення всіх комунікацій: електрика, вода, опалення, газ, інтернет. Друга частина – це робота з підлогою, стелею та стінами. І до третьої частини можна віднести монтаж побутової техніки, збір та розстановку меблів, елементів декору.

  Скільки коштує ремонт під ключ?

  Перейдемо до найбільш популярного питання – ціна ремонту.

  Вартість ремонту під ключ зазвичай розраховується за м кв. Стартує від 3500-4000 грн, але залежить від типу ремонту, ціни матеріалів, виду нерухомості (новобудова чи вторинний ринок).

  Орієнтовну вартість спеціалісти можуть назвати лише після виїзду на об’єкт. Вже на місці, детально оглянувши приміщення та провівши заміри, можна розрахувати вартість ремонту та зробити попередній кошторис. До речі, якщо представники компанії називають вартість ремонту без огляду об’єкту, це може вказувати на те, що перед вами шахраї.

  Ремонт під ключ: переваги

  Чому багато хто обирає ремонт під ключ? Це комфортно, практично і дійсно вигідно. Нижче основні плюси цієї послуги.

  • Якісно. Повна відповідність створеному плану. Робота з матеріалами, які заздалегідь підібрані та погоджені.
  • Комплексний підхід. Відмінна можливість отримати від однієї компанії усі необхідні ремонтні послуги. Не потрібно витрачати час на пошук майстрів для кожної задачі окремо.
  • Індивідуальні рішення. Оригінальний проєкт з урахуванням бажань клієнта. Нешаблонні креативні ідеї з раціональним використанням простору. Особливо корисно для тих, хто не знає, як змінити житло і хоче покластися на професіоналів.
  • Зручно та швидко. Клієнт не займається підготовчими етапами, купівлею розхідних матеріалів. Присутність необхідна лише на старті, аби затвердити проєкт, та на фініші, аби прийняти оновлене житло.
  • Чистота. Проблеми з вивозом сміття, генеральним прибиранням також на себе беруть підрядники.

  Переваги цієї опції дійсно вражають. Ремонт під ключ від професійних будівельників дозволяє зберігати час та гроші для інших важливих справ у вашому житті.

  Ремонт під ключ: недоліки

  Чи є мінусі у послуги ремонт під ключ? Так, є певні нюанси, на які варто звернути увагу.

  • Вартість. Так, безумовно самостійний ремонт – це більш бюджетне рішення, аніж співпраця з компанією. Але разом з тим, не маючи досвіду, можна зробити багато помилок, виправлення яких вартуватиме набагато більше. Тому цей пункт можна назвати доволі відносним.
  • Ризик натрапити на шахраїв та не професіоналів. І у підсумку отримати жахливий ремонт або не побачити його взагалі. Так, безумовно такий ризик є. Але щоб уникнути цього наполегливо радимо заключати договір та ретельно обирати компанію. Орієнтуватися на відгуки, портфоліо, наявність гарного сайту.

  Ремонт під ключ – це практичне, ефективне рішення, для тих хто хоче отримати повний комплекс послуг. Відмінна можливість позбавити себе від головного болю. За кілька місяців можна стати власником житла мрії зі стильним дизайном і якісним ремонтом. Ремонт під ключ є вибором сучасних, ділових людей, що цінують власний час та хочуть отримати гарний результат.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!