Що потрібно знати про антигістамінні препарати

 • У сучасному світі уникнути алергії дуже непросто. З кожним днем ​​зростає кількість факторів, які можуть спровокувати її. На щастя, медицина не стоїть на місці, та на допомогу приходять антигістамінні препарати https://zdravica.ua/likuvannja-alergiyi, які можна придбати без рецепта.

  Наприклад, в інтернет-аптеці «Здравица» можна підібрати необхідний лікарський засіб проти алергії та зробити замовлення за доступною ціною. Але перш ніж вибрати відповідний препарат, необхідно проконсультуватися з лікарем, розібратися в механізмі його дії та вивчити правила прийому. Про це ми й поговоримо у цій статті.

  антигістамінні препарати

  Що таке антигістамінні препарати?

  Препарати для профілактики та усунення неприємних симптомів алергії називають антигістамінними лікарськими засобами. На жаль, із погіршенням екологічної обстановки в усьому світі, ослабленого імунітету, алергія може раптово торкнутися кожного, особливо дітей. До складу лікарських засобів проти алергії входить гістамін. Це активна речовина, яка виробляється нашим організмом для контролю життєво важливих функцій, таких як дихання, травлення. За нормальних умов, за відсутності збудника, його стан неактивний, а кількість в організмі невелика. Якщо алерген потрапляє всередину, відбувається виділення речовин, що викликають запальну реакцію. У свою чергу, вивільняється гістамін у відповідь на цю реакцію та викликає такі симптоми:

  • свербіж; 
  • висипання; 
  • набряклість; 
  • спазми; 
  • розлад травлення; 
  • сплутаність свідомості; 
  • гальмування при проведенні нервових імпульсів.

  Як усунути прояви алергії

  Сила алергічної реакції залежить від кількості вільного гістаміну, що виділяється в організмі у відповідь на збудник. Чим його більше, тим яскравіше проявляються симптоми алергії. При цьому вони розвиваються дуже стрімко і якщо в одних випадках доставляють незначні незручності у вигляді чхання і сверблячки, то в деяких – можуть загрожувати життю. Зупинити цю реакцію необхідно негайно. Насамперед треба терміново припинити контакт з алергеном (якщо про нього відомо). Далі потрібно нейтралізувати гістамін за допомогою антигістамінного засобу. Після чого можна зайнятися симптоматичною терапією, при необхідності. У важких випадках, наприклад, при розвитку анафілактичного шоку, що супроводжується набряком гортані та зменшенням кровотоку, важливо негайно усунути загрозу життю шляхом введення в організм адреналіну та забезпечення повітря у легені.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!