Що таке захист від DDoS-атак і чому він потрібен практично всім власникам сайтів

 • Багато власників сайтів, які тільки починають працювати, чули про DDoS-атаки, але не до кінця розуміють небезпеку подібних загроз. Є помилкова думка, що подібним атакам піддаються виключно якісь великі або популярні портали – мовляв, у них багато недоброзичливців і конкурентів, охочих просто зіпсувати роботу майданчика. Але піддатися таким атакам можуть різні сайти. Досить мати одного конкурента, який мріє посунути ваш бізнес і не шкодує грошей на незаконну діяльність.

  З цієї причини захист від DDoS атак необхідний всім, для кого робота сайту є цінною. Якщо на ній зав’язаний бізнес (нехай і невеликий), особистий бренд, якщо майданчик збирає особисті дані користувачів і може статися витік — у всіх ситуаціях потрібна якісний професійний захист, що допомагає уникнути серйозних проблем. Пам’ятайте про те, що втрати можуть бути як фінансовими (часто значними), так і репутаційними — а це означає, що в окремих випадках через відключений сайт можна втратити весь бізнес.

  Захист без фахівців: чи можливий?

  Є різні способи захистити свій сайт, але майже завжди без професіоналів це напівзаходи або взагалі відсутність заходів. Атаки такого плану – це хоч і незаконні, але професійні завдання. Їх довіряють людям з відповідною кваліфікацією та досвідом. Є цілі компанії, які за гроші надають подібні шахрайські послуги – а в них працюють потужні команди, здатні впоратися з великими гравцями ринку. “Відключити” середній сайт для них легко. Єдина можливість цьому протистояти – найняти таких же професіоналів, але з іншого боку. І компанія “Датагруп” стане для цих цілей правильним вибором.

  Причини вибрати “Датагруп”

  Співпраця з популярним провайдером, який в тому числі пропонує захист від DDoS-атак, має ряд плюсів:

  • Швидкість роботи. Це стосується і процесу підключення, і реагування на можливі загрози.
  • Вигідний цінник. Власнику невеликого сайту і скромного бізнесу не доведеться платити шалені гроші за захист. Професіонали підбирають послугу, що відповідає особливостям справи, тому фінансові витрати завжди адекватні захисту.
  • Використання перевіреного софта від лідера області Arbor Networks. Клієнтам пропонується найкраще з присутнього на ринку.

  DDoS-атаки – загроза, з якою вигідніше не стикатися. Але якщо це станеться, втрати від дій зловмисників багаторазово перевищать витрати на захист, так що вибір в цій ситуації очевидний.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!