“Що ти від мене хочеш?”: у Франківську на жінку, яка продає хворих тварин, склали адмінпротокол

Сьогодні, 17 квітня, в Івано-Франківську волонтери ГО “Дім Сірка” влаштували акцію протесту проти продажу тварин на ринку.

Голова ГО “Дім Сірка” Наталія Когут каже, що виступають проти жінок, які вже близько десяти років на ринку продають хворих тварин. Спочатку волонтери стояли під адмінбудівлею, потім пішли до заступника міського голови Миколи Вітенка. Далі протестувальники подались безпосередньо на ринок, куди викликали також поліцію та Муніципальну варту.

Нагадаємо, нещодавно на вулицю Тичини вже викликали поліцію до жінки, яка продає там собак. Підставою для цього стали два повідомлення про вищезазначену проблему. Продавчиня відмовилася відрекомендуватися, натомість почала збирати речі і пакувати собак у маленькі клітки і сумки. Жодних документів на тварин вона також не показала.

Після приїзду  Муніципальної варти та патрульних продавчиня почала стверджувати, що тварин не продає, а дарує та почала збирати речі. “Я мушу якось жити”, – сказала жінка після того, як є обмовилась, що таки продає тварин.

На місце події викликали муніципальну інспекцію та почала складати адмінпротокол. Горе-продавчиня хотіла піти, проте правоохоронці їй не дали та попросили зачекати 5 хвилин, щоб скласти протокол. Вона почала штовхатися та кричати на них. Зі словами “Що ти він мене хочеш?” жінка декілька хвилин сварилася. На її захист стали деякі перехожі та продавці. Згодом вона заявила, що їй погано, почала плакати та попросила викликати швидку.

Наталія Когут також захотіла написати на продачиню заяву за знущання над тваринами. Також зоозахисниця хоче забрати тварин, але без згоди жінки цього зробити не можна.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!