Що ви не знали про натуральну косметику для тіла

 • В епоху нанотехнологій та генетично модифікованих продуктів природність знову стала актуальною. На перший план вийшла натуральна косметика для тіла, нешкідлива для людини та довкілля.

  Креми повинні живити та зволожувати шкіру, гелі та пінки – активно очищати та приємно пахнути. Українські виробники – у тренді та пропонують добротну натуральну косметику для тіла.

  В інтернет-магазині виробника професійної космецевтики MyIDi можна обрати еco-friendly препарати з лікувальними властивостями, виготовлені з компонентів, що постачають найкращі світові виробники, і головне – без синтетичних домішок.

  Звісно, до натуральної косметики потрібно звикнути. Наприклад, гелі для душу та шампуні погано піняться, проте після використання немає відчуття натягнутості.

  Шампуні – не чарівні, тому не з першого разу можуть повернути «життя» волоссю, але ті, хто почав користуватися такими засобами, зазначають, що згодом немає необхідності щодня мити голову, повертається колишня сила та краса волосся.

  Органічна косметика має низку важливих переваг:

  • В основі засобів – компоненти природного походження (95% загального складу).
  • Рослинна сировина вирощена та зібрана в екологічно чистих умовах.
  • У виробництві засобів не використовують синтетичні речовини, шкідливі для здоров’я – ГМО, ПАР, штучні барвники та ароматизатори.
  • Препарати не тестують на тваринах.
  • Натуральна косметика, як правило, краще сприймається вашою шкірою та справді оздоровлює її, а не робить видимість.
  • Більшість натуральних засобів для тіла є гіпоалергенними і підходять для чутливої шкіри. Багато марок виробляють косметику для вагітних жінок та малюків.

  Попри очевидні плюси натуральних косметичних засобів, все ж досі багато хто вірить у декотрі міфи.

 • Натуральна косметика – неефективна

  Такі препарати націлені насамперед на відновлення шкіри. Запуск регенеруючих процесів, відновлення рогового шару шкіри, водного балансу та ліпідного бар’єру, оздоровлення – все це потребує часу. Якщо косметика діє миттєво – це привід задуматися, адже, швидше за все, засіб маскує проблему, не вирішуючи її.

  Натуральні засоби гірше справляються зі своїм завданням

  Безсульфатні шампуні, пінки для тіла і гелі для вмивання піняться зовсім не так, як звичні «хімічні» засоби. Це тому, що натуральна косметика містить м’які, рослинні ПАР у складі. Щоб зняти забруднення та надлишки жирового шару, достатньо навіть невеликої кількості піни.

  Однак такі компоненти більш дбайливо очищають, не порушуючи ліпідний баланс та бар’єрні функції шкіри. А згодом, коли шкіра голови адаптується до м’якого догляду, нормалізується діяльність сальних залоз. Як правило, ефект досягається після 3-4 тижнів щоденного використання.

  До речі, після регулярного використання синтетичної косметики вам знадобиться час для того, щоб шкіра пройшла етап очищення від силіконів.

  Не вимагає особливих умов зберігання

  Таку косметику рекомендують зберігати в темному прохолодному місці, куди не проникають прямі сонячні промені. І пам’ятайте, що натуральна косметика має менший термін придатності порівняно з синтетичною. Завжди вивчайте упаковку того чи іншого засобу щодо терміну придатності.

  І головне. Вибір якісної натуральної косметики – це прояв любові до себе та поваги до власного тіла. При переході на «органіку», ви не «підсаджуєте» шкіру на догляд, як у випадку з «силіконовими» засобами. Відсутній ефект звикання до органічної косметики. Саме тому більшість зараз віддає перевагу саме натуральній косметиці для тіла.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!