Щоб було традицією: як у Франківську вдруге проведуть Свято подяки

 • У неділю, 8 вересня, Івано-Франківську проведуть Свято подяки 2019. З цієї нагоди сьогодні, 3 вересня, у франківській міській раді проведи пресконференцію.

  Цей захід у місті відбувається вдруге. З 11 год до 21 на площі Ринок проведуть цікаві атракції для містян. Запланували організатори три частини: урочисту, денну та галаконцерт. Організатор свята Олег Шеремета каже, що цього року запросили різних співаків та спікерів. Крім того, буде багато активностей для дітей.

  «Це свято прийшло до нас з-за кордону, але ми хочемо, щоб воно стало частиною України. Бо ж несе у собі гарний посил вдячності. Дякувати нам завжди є за що», – розповідає Олег Шеремета.

  Організатор та пастор церкви Христового Воскресіння Василь Данилюк розповідає, що основна ідея свята – привернути увагу людей на те, що можна бути вдячним попри всі проблеми.

  «Треба, щоб батьки дякували дітям, а діти – батькам. Це свято – наблизить нас до такого суспільства. Ми б хотіли, щоб була така добра традиція в Україні святкувати День подяки», – каже пастор.

 • Нагадаємо, актовий зал та спортивний майданчик: що і де відкрили на Надвірнянщині на свято Першого дзвінка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!