Щоб дітям було тепло: у Чернієві ремонтують шкільну котельню

 • Котельня у селі Черніїв, що забезпечує тепловою енергією загальноосвітню школу, рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради передана на обслуговування ДМП «ІФТКЕ».

  Нині тут кипить робота по ремонту теплогенеруючого обладнання і всіх супутніх систем енергозабезпечення, щоб на початок навчального року і опалювального сезону надійно забезпечувати школярів теплом, пишуть в ІФТКЕ.

  Спеціалісти теплового району «Дорошенка», якому передали на обслуговування цей об’єкт освіти, виконують ремонтні роботи двох газових котлів КСВ-0,25 «ВК-22». Тривалий час вони не були в експлуатації, тому фахівцям теплового району під керівництвом майстра Віталія Здерки доводиться ретельно обстежувати котлоагрегати для виявлення і ліквідації всіх наявних несправностей.

  Вже виконали заміну знищеної корозією газовикидної труби від котлів до димаря. Тривають роботи над системою водопідготовки та водоочистки.

  Під керівництвом начальника енергетичної служби ДМП «ІФТКЕ» Володимира Перепічки бригада електриків виконує прокладання силового кабеля вводу електричного живлення до котельні. Працівники будівельно-монтажної дільниці на чолі зі старшим майстром Миколою Григорашом виконують заливку фундаменту газовикидного димаря.

 • До початку навчального року цей об’єкт буде надійно підготовлений для подачі тепла школярам.

  До теми: На Прикарпатті підрядник взяв понад мільйон гривень авансу за невиконаний ремонт школи

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!