Щоб досягти колективного імунітету від інфекційних захворювань в області, 95% прикарпатців мають бути вакциновані

 • На сьогодні інфекційні хвороби посідають одне з провідних місць серед захворюваності та смертності населення.

  Особливо відчутно це стало, коли Україна почала боротися із коронавірусною хворобою, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  “Найефективніший спосіб знизити рівень захворюваності на інфекційні хвороби, для яких існують засоби специфічної профілактики, – це досягти високого рівня специфічного популяційного імунітету завдяки використанню високоякісних вакцин”, – каже головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з організації педіатричної допомоги Лариса Підвербецька.

  В Івано-Франківській області виконання обсягів імунопрофілактики залишається одним з найактуальніших завдань, оскільки загальнорічні показники не досягають необхідної позначки 95% охоплення вакцинацією, для утворення колективного імунітету.

  З початком повномасштабної війни з російським агресором, виникла ще одна проблема – логістика забезпечення імунобіологічними препаратами.

  Водночас Лариса Підвербецька зауважила, що показники виконання обсягів імунізації в нашій області загалом вищі, ніж загальнодержавні. Однак бажають бути кращими, оскільки не досягають 95 відсотків.

  До теми: За тиждень понад 260 прикарпатців захворіли на COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!