Щоб планета жила: у Франківську розпочався міжнародний екологічний форум

Сьогодні, 6 жовтня, у Франківську відбулось відкриття форуму «Power Shift 2017».

Енергія Змін 2017/ Power Shift 2017 – це міжнародний форум, що об’єднує активістів та представників громадських організацій для обміну знаннями і досвідом, які необхідні для вирішення проблеми зміни клімату.

“Це уже шостий форум, який відбувається в Україні. Є учасники навіть із інших країн. Сьогодні ми спрямовані на силу самореалізації, тому мета форуму – об’єднати людей, щоб вони мали змогу працювати над власними проектами”, – розповідає Світлана Романко, кампейнерка у регіоні Східної Європи та Центральної Азії.

Також вона розповідає, що серед глобальних заходів зі збереження природи є багато менших, які людина може зробити сама у себе в дома, зокрема – економія.

Читайте також: У Карпатах чоловік повстав проти односельчан, які свідомо забруднюють повітря

“У нас дуже цікаві представники, які будуть показувати різні захоплюючі рішення щодо енергозбереження. Ми хотіли б усунути бар’єр між жителями Франківська і провайдерами”, – пояснює Людмила Шийко, керівник Прикарпатського екоенергетичного пластиру.

Під час форуму також проводитимуться різні інтерактиви та опитування.

Власне екофорум відбуватиметься три дні, а 8 жовтня у Франківську проведуть екофестиваль.

“Зараз є субсидії, які допомагають людям економити, але не енергію, а гроші та ресурси, що з кожним роком зменшуються. Вважається, що альтернативні джерела енергії, щось дороге, але це не так, ми повинні розвиватись, це наше майбутнє”, – додає Людмила.

Учасники форуму Настя та Юра з Києва розповідають, що власним прикладом потрібно показувати те, що необхідно змінювати.

Степан Кушнір, голова управління хмельницького клубу молодіжного розвитку, пояснює, що всі люди, які зараз тут є – не просто споживачі, а якраз ті, хто хочуть щось робити.

“Якщо ми хочемо залишити планету живою, то мусимо кожен робити свій вклад”, – додає Степан Курнір.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!