Щоб зігріти військових, львівські волонтери продають побачення та речі зірок

 • Львівські волонтери вигадують способи заробити кошти на светри та борщові набори для хлопців, які воюють на сході. Жінки зі спільноти «Серця Лева» щотижня виходять на ярмарки та продають в інтернеті побачення із зірками.

  У спільноті «Серця Лева» близько 80 волонтерок. Це, здебільшого, жінки. Вони шиють флисові светри, теплі шкарпетки та рукавиці для вояків. Також в коледжі на вул. Пулюя вони організували міні-цех з виробництва наборів для борщів, супів та каш. Ріжуть, сушать та пакують овочі, фрукти і трави. Працюють за «дякую», однак їхнє виробництво також потребує витрат. Лише за електроенергію доводиться сплачувати понад 2 тис. грн на місяць.

  «Якщо потрібно рулон флису, то гроші беруться з нашої “заначки”. Постійні витрати – це навіть пакети, скотчі», – розповіла волонтер Наталя Чирич.

  Щоб заробити грошей для спільноти, Наталя робить та продає сувеніри на ярмарках та домашню випічку біля Домініканського собору.

  На все про все бракує робочих рук. Тому доводиться бути кмітливими. У соцмережах спільнота почала організовувати аукціони, до яких залучає зірок. Так одним з лотів стало побачення з Павлом Табаковим.

  «Я залюбки взяв участь та абсолютно добре сприймаю правильну благодійність. Бо благодійність буває різною, хтось навіть на тому заробляє досить непогані гроші. Але якщо я чую про щось таке, з радістю відгукуюсь», – розповів Павло Табаков.

 • Усі лоти можна переглянути у групі спільноти «Різдвяний волонтерський ярмарок».

  «Також є люди, які пропонують свої послуги. В нас є відомий фотограф, який пропонує фотосесію. Є ще чудовий лот – медаль з Помаранчевої революції, яку нам подарував Андрій Середа з гурту “Кому Вниз”», – зазначила координатор волонтерської спільноти «Серця Лева» Ольга Онацько.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!